"समृद्ध नेपाल, सुखी नेपाली"का लागि सुशासन नेपाल

सेलेना गोमेजले किन सामाजिक सञ्जालबाट विश्राम लिने घोषणा गरिन ?

प्रकाशित मिति :  १६ फाल्गुन २०७९, मंगलवार २२:०२


एजेन्सी । अमेरिकी गायिका सेलेना गोमेजले सामाजिक सञ्जालबाट विश्राम लिने घोषणा गरेकी छन् । पूर्वप्रेमी जस्टिन बिबरकी पत्नी हेली बिबरसँगको हालैको विवादपछि उनले फ्यानलाई सामाजिक सञ्जालबाट टाढा हुने निर्णयबारे जानकारी गराएकी हुन् । उनको यो घोषणामा फ्यानले प्रतिक्रिया दिएका छन् ।

इन्स्टाग्राममा धेरै पछ्याइने महिलाको कीर्तिमान राखेको केही दिनमै सेलेनाले दोस्रोपटक सामाजिक सञ्जालबाट टाढिन लागेको जनाएकी हुन् । पूर्वप्रेमी जस्टिन बिबरकी पत्नी हेलीसँग चलिरहेको ‘आँखी भौं’ विवादमा उनी संलग्न थिइन् । यो घटना टिकटकमा सेलेनाको स्वीकारोक्तिबाट सुरु भएको हो जुन संयोगवश उनको आइब्रो ‘ओभर–लेमिनेट’ गरिएको थियो ।

प्रतिक्रियामा अर्की सेलिब्रिटी काइली जेनरले तस्वीर पोस्ट गर्दै क्याप्सन लेखेकी थिइन्, ‘के यो एक दुर्घटना थियो ?’ साथै उनले सेलेना र हेलीको तस्वीरमाथि पनि टिप्पणी गरेकी थिइन् । काइली जेनर र हेली बिबरसँग झगडापछि सेलेनालाई कठिन भएको हुनसक्ने अड्कल काटिएको छ । फ्यानले सामाजिक सञ्जालबाट टाढा हुने सेलेनाको निर्णयलाई समर्थन गरेका छन् ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँ । उपन्यास ऐलानीका लेखक विवेक ओझाद्वारा लिखित उपन्यास ‘ऐँठन’ सार्वजनिक गरिएको छ। शनिबार एक कार्यक्रम गर्दै उपन्यास सार्वजनिक गरिएको हो।

काठमाडौँ । एस एस राजामौली निर्देशित तेलुगु फिल्म ‘आरआरआर’को गीत ‘नाटु नाटु’ ले ९५ औं संस्करणको ओस्कर अवार्डमा ओरिजिनल सङको

काठमाडौँ । अस्कर अवार्ड २०२३ सम्पन्न भएको छ। ९५ औँ संस्करणको अस्कर लस एन्जलस, क्यालिफोर्नियाको डल्बी थिएटरमा भएको थियो। डकुमेन्ट्री फिचर,

काठमाडौँ । भारतीय अभिनेत्री प्रियंका चोपडा हलिउड वेब सिरिज ‘सिटाडेल’मा देखिँदैछिन्। अमेजन प्राइम भिडियोबाट प्रसारण हुने वेब सिरिज अप्रिल २८