"समृद्ध नेपाल, सुखी नेपाली"का लागि सुशासन नेपाल

थयान्क्यु सिनेमाकाे व्यानरमा चलचित्र निर्माण हुने

प्रकाशित मिति :  २१ पुष २०८०, शनिबार १३:१८


काठमाडौं । थ्यान्क्यु सिनेमाकाे ब्यानरमा चलचित्र निर्माण हुने भएकाे छ । चलचित्रकाे नाम सार्वजनिक नभएपनि अहिले स्कृप्ट लेखनकाे कार्य धमाधम भइरहेकाे छ । चलचित्रमा विशेषगरी रंगमञ्चमा काम गरेका कलाकारहरूलाई प्राथमिकता दिइने निर्माण पक्षले जनाएकाे छ । यसअघि एकमात्र कलाकार राखेर `अन्तिमपाना´ चलचित्र निर्माण गरेका दिवाज राई किराँती नै चलचित्र निर्माण गर्न लागेका हुन् । चलचित्रकाे स्कृप्ट लेखन जीवन थापा क्षितिजले गरिरहेका छन् । अहिलेसम्म ५० प्रतिशत स्कृप्ट लेखनकाे कार्य सकिएकाे थापाले जानकारी दिए । थापा विगत एक दशकदेखि रंगमञ्चसँगै चलचित्र लेखन निर्देशनमा सक्रिय छन् । चलचित्रकाे छायांकन आगामी भदाैदेखि सुरू हुने निर्माता राईले जानकारी दिए । यसकाे छायांकन नेपालका विभिन्न स्थान तथा विदेशमा पनि हुने उनले बताए । करिव तीन कराेडकाे लगानीमा फिल्म निर्माण हुने छ । अहिले कलाकार र निर्देशककाे भने टुङ्गाे लागिसकेकाे छैन ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँ – नेपालको राजनीतिक इतिहासमा पूर्वप्रधानमन्त्री एवं नेपाल समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष डा.बाबुराम भट्टराईको भूमिका समेटिएको ‘बाबुराम : अ भिजनरी रिबेल’ पुस्तक

काठमाडौं । २०८० सालको पद्मश्री साहित्य पुरस्कारका लागि खेमलाल हरिकला लामिछाने प्रतिष्ठानले पहिलो चरणमा १५ वटा कृतिको सूची सार्वजनिक गरेको

काठमाडौँ । नेपाल आइडल पाँचौ सिजनका विजेता करण परियारलाई प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले बालुवाटार बोलाएर बधाइ दिएका छन्। आज बिहान प्रधानमन्त्रीको

काठमाडौँ । प्रतिस्पर्धात्मक गायन कार्यक्रम ‘नेपाल आइडल’ पाँचौँ संस्करणको उपाधि बर्दियाका करण परियारले जितेका छन् । शनिबार साँझ सम्पन्न अन्तिम प्रतिस्पर्धामा